Meble kuchenne Dąbrowa Górnicza

Meble kuchenne Dąbrowa Górnicza

 

Meble kuchenne Dąbrowa GórniczaUrządzenie wnętrza w taki sposób, by było estetyczne i funkcjonalne nigdy nie jest prostym zadaniem, a już w szczególności, gdy mówimy o tak ważnym pomieszczeniu, jakim jest kuchnia. Nie bez przyczyny określa się ją jako „serce domu”. To tutaj przyrządzamy — i też bardzo często jemy — posiłki, rozmawiamy oraz spędzamy czas z najbliższymi. Jednak nie tylko z tego powodu powinniśmy przykładać uwagę do projektu tego wnętrza. Kuchnię urządzamy na lata, dlatego też powinna być funkcjonalna. I tu pojawia się dylemat, czy wybrać meble kuchenne na zamówienie, czy gotową wersję ze sklepu? W tym tekście pokażemy Ci, dlaczego ten pierwszy wariant jest lepszym rozwiązaniem.

Meble dobrane do Twojego gustu

Projekty kuchni zachwycają nas w salonach meblowych i, niestety, zazwyczaj tylko tam. Pokazywane w sklepach meble kuchenne w większości przypadków zrealizowane są na planie kwadratu bądź też prostokąta o niewielkiej różnicy długości boków. W rzeczywistości mało kto może pochwalić się kuchnią o tak idealnych wymiarach, a spora część z nas ma do dyspozycji niewielki metraż. To kolejne utrudnienie, które ogranicza nas przy urządzaniu wnętrza.

Na szczęście, dzięki meblom kuchennym na zamówienie nie musimy korzystać jedynie z gotowych rozwiązań. Zyskujemy możliwość dopasowania mebli do metrażu i naszego gustu. Wybieramy warianty, które sprawdzą się w naszych domach i mieszkaniach, w pomieszczeniu o konkretnych wymiarach oraz kształcie. Tylko takie podejście da Ci gwarancję, że stworzysz kuchnię, z której będziesz z zadowoleniem korzystać przez wiele długich lat.

Nieograniczone możliwości projektowania mebli kuchennych

Meble kuchenne na zamówienie Dąbrowa GórniczaMeble kuchenne na zamówienie, dzięki temu, że dobierane są pod indywidualne preferencje i oczekiwania klienta, sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To dobre rozwiązanie, gdy:

  • chcesz urządzić kuchnię w nietypowym pomieszczeniu, takim jak poddasze lub we wnętrzu z wieloma instalacjami;
  • masz niewielką kuchnię — w takich przypadkach dobór nieodpowiednich mebli może spowodować, że szybko zagracimy kuchnię i optycznie ją pomniejszymy;
  • masz dużą kuchnię — tu problemem jest nieumiejętność wykorzystania całej przestrzeni. W efekcie mamy wiele wolnego miejsca, a projekt wydaje się niedokończony i nieestetycznie się prezentuje;
  • potrzebujesz szafek o niestandardowym wymiarze;
  • chcesz zabudować wszystkie urządzenia AGD;
  • zależy Ci na tym, by dobierać wszystkie detale mebli — to Ty decydujesz o takich kwestiach jak kolor blatów, wzór i materiałów frontów, rodzaj uchwytów czy oświetlenia, rodzaj szafek czy system ich otwierania.

VENA — meble kuchenne blisko Dąbrowy Górniczej

Działamy na terenie województwa śląskiego, w tym także w Dąbrowie Górniczej. Jesteś jesteś z tego miasta to możesz u nas zamówić meble kuchenne zarówno do starszego budownictwa, jak i do nowoczesnych domów lub mieszkań w blokach. Wykonujemy również kuchnie na potrzeby firm oraz instytucji. Mamy doświadczenie w projektowaniu mebli do kuchni o różnych metrażach, więc mogą się do nas zgłaszać osoby chcące wybrać meble do małej, jak i przestronnej kuchni.

Warto z nami współpracować z kilku powodów. Przede wszystkim możemy pochwalić się wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. VENA to silna marka, dla której ważni są klienci. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Zapewniamy też 5-letnią gwarancję, dzięki czemu nawet po zakończeniu współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

Sprawdź projekty w naszym studiu

Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego studiu. Dojazd z Dąbrowy Górniczej zajmie Ci średnio 25 minut, w zależności od tego, jaką trasę wybierzesz. Sprawdź poniższą mapkę, by dowiedzieć się, jak do nas trafić.