meble kuchenne na zamówienie

Meble kuchenne na zamówienie Katowice


meble kuchenne na zamówienie katowiceW wielu domach najważniejszym pomieszczeniem jest kuchnia. Często to właśnie tam jest centrum życia rodzinnego. By było to miejsce, w którym naprawdę przyjemnie spędza się czas, warto zadbać o jego odpowiednią aranżację, tak, by każdy szczegół był na swoim miejscu. Wielu z nas marzy o kuchni, która swoim klimatem przypominałaby kuchnię, którą pamiętamy z dzieciństwa, z rodzinnego domu lub domu dziadków. Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zaszczepili ten klimat do własnego domu i do własnej kuchni. Oferta mebli kuchennych utrzymanych w tradycyjnym stylu jest na tyle szeroka, że bez problemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jeżeli jednak zależy nam na tym, by nasza nowa kuchnia była nie tylko stylowa, ale też trwała i służyła nam przez wiele lat, warto na wstępie odrzucić propozycje meblowe sklepów sieciowych i skierować swoją uwagę w stronę pracowni zajmujących się aranżowaniem kuchni meblami na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie będą wyjątkowe pod każdym względem. Główne elementy, w których mają przewagę na standardowymi rozwiązaniami to:

  1. indywidualne rozwiązania stylistyczne i kolrosytsyczne,
  2. indywidualne, niespotykane rozwiązania technczne i funkcjonalne,
  3. większe dostosowanie do potrzeb użytkowników,
  4. ładna, zwarta zabudowa mebli kuchennych z cechami indywidualnymi kreślonymi przez klienta,
  5. maksymalne dopasowanie do przestrzeni.

kuchnie na zamówienie katowice

Zamówienie mebli kuchennych do domu jest rozwiązaniem efektywnym

Przede wszystkim zamawiając meble, będą one idealnie pasowały do naszej kuchni. Wiadomo, że metraże kuchni mogą wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Trudno natomiast znaleźć gotowy zestaw mebli, których wymiary idealnie pasowałyby do wymiarów naszej kuchni. Problem ten znika, kiedy decydujemy się na meble kuchenne na zamówienie, będą one bowiem przygotowane wprost pod naszą kuchnię i jej metraż. Drugą kwestią jest oczekiwana przez nas funkcjonalność. Wiadomo, że funkcjonalność kuchni jest ważna w każdym przypadku, ale dla każdego owa funkcjonalność będzie oznaczała coś innego, w zależności od tego, w jaki sposób korzysta on z kuchni, ile i jak często gotuje itp. Dla przykładu jedna osoba może potrzebować szerszej zmywarki i dwukomorowego zlewu w pobliżu a o tego szafki wiszacej z suszarką, inna osoba natomiast będzie potrzebowała więcej blatu roboczego do komforotowego przygotowywania obiadów i posiłków. Wszelkie potrzeby klientów musza zostać uwzględnione w projeckie kuchni. Gotowe meble nie zawsze będą idealnie spełniały nasze oczekiwania, natomiast w meblach przygotowywanych na zamówienie będzie dokładnie tyle szuflad i dokładnie tyle półek, ile potrzebujemy. Po uzgodnieniu szczegółów z projektantem przygotowującym meble na zamówienie będzie można przystąpić do realizacji inwestycji pod indywidualne dyktando osbiorcy.

meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na zamówienie to wyższa funkcjonalność, ale także estetyka

Wreszcie przewagą, jaką mają meble kuchenne na zamówienie jest estetyka – meble takie będą w pełni odpowiadać naszym oczekiwaniom co do koloru, faktury itp., co pozwoli na przemyślaną i spójną aranżację kuchni. projektowanie kuchni, mebli na zamówienie w Katowicach Wymarzone meble w ulubionych kolorach to coś, czego nie zaoferują nam sklepy sieciowe. Dzięki temu też nasza kuchnia nie będzie wyglądała jak z katalogu – będzie ładna, ale jednocześnie będzie też niepowtarzalna i wyróżniająca się spośród wielu innych podobnych do siebie. Na sam koniec zaznaczmy jeszcze jedną zaletę, którą mają zamówione indywidualnie meble kuchenne: trwałość. W przeciwieństwie do mebli ze sklepów sieciowych, które po kilku latach nadają się do całkowitej wymiany, meble na zamówienie są przygotowywane z myślą o ich długim użytkowaniu. Wysoka jakość użytych do ich produkcji materiałów oraz technologii sprawia, że uzyskujemy meble, które będą z nami przez długi czas, nie tracąc na swoim wyglądzie w żaden sposób. Nie jest to rozwiązanie dla tych, którzy lubią częste zmiany, ale jak najbardziej dla tych, którym bliskie są inne cechy i wartości.

Jakie sa możliwości aranżacji kuchni na zamówienie?

Odpowiedź na postawione pytanie jest prosta. Nieograniczone! Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Korzystając z możliwości wykonania mebli kuchennych na specjalne zamówienie można zdecydować o buowie kuchni z wyspą lub bez niej, o urzadzeniach AGD, które będą mogły zostać zabudowane, bądź pozostać wolnostojące. Nie zapominajmy także o możliwości zaprojektowania nowego oświetlenia, które nada kuchni dodatkowych walorów estetycznych. Możliwości w tym zakresie są także niemalże nieograniczone. Dzięki połączeniu potrzeb i wskazówek właściciela domu lub mieszkania z ciekawymi uwagami projektanta mebli, uzyskuje się produkt bezcenny, którego nie jesteśmy w stanie po prostu kupić w sklepie. Współpraca w tym zakresie zawsze będzie rozwiązaniem efektywnym, ponieważ przy często niewiele wyższym koszcie mebli kuchennych na zamówienie otrzymujemy wartość i trwałość niespotykaną nigdzie indziej.