kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar Katowice


kuchnie na wymiar śląsk kuchnie produkowane na wymiar katowice W starym budownictwie, dotyczy to szczególnie domów jednorodzinnych, bardzo często na kuchnię są przeznaczone sporych rozmiarów pomieszczenia. To oczywiście sprawia, że od razu są one planowane do urządzenia jako połączone z jadalnią, jednak nie zmienia to faktu, że w dalszym ciągu przestrzeń do zaaranżowania może być bardzo duża. Nie każdy dom z dużą kuchnią daje możliwość przebudowy, w wyniku której kuchnia byłaby mniejsza, jednak zaprojektowanie i zaaranżowanie kuchni o bardzo dużym metrażu nie jest zadaniem niemożliwym do wykonania, a na pewno łatwiejszym, niż to się ma w przypadku kuchni niewielkich. Najlepiej jednak jest zdecydować się na kuchnie na wymiar. Katowice to miasto, w którym działamy jako biuro projektowe Vena, mimo że pojawia się coraz większa ilość pracowni zajmujących się projektowaniem kuchni na wymiar, dlatego warto zainteresować się dostępną ofertą i wybrać studio, które spełni nasze marzenia o pięknej i funkcjonalnej kuchni. Zdecydowaną zaletą zamówienia mebli kuchennych jest właśnie to, że będą one wymiarami idealnie dopasowane do wymiarów naszej kuchni, a tym samym będą w stanie spełnić wszelkie oczekiwania związane z funkcjonalnością, walorami estetycznymi czy unikalnym wzornictwem. Studio mebli kuchennych Vena w tym zakresie posiada bogate doświadczenie, które umożliwia nam sprostać wymaganiom klientów poiadających zarówno kuchnie o dużech powierzchniach, ale także te najmniejsze aneksy kuchenne, które wymagają takich projektów, które w maksymalny możliwy sposób dobrze wykorzystają dostępną przestrzeń w kuchni, oferując niepogorszoną jakość i wygode korzystania z niej. Nasze biuro mieście się w Katowicach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować zlecenia nowej kuchni na pozostałym obszarze Śląska, ponieważ wykonujemy kuchnie także poza Katowicami. Kuchnie pod wymiar z Veną to przede wszyskim:

  • kuchnie wkonane z dbałością o detale, mające wpływ na komfort użytkowania kuchni przez dłuższy czas,
  • wysoka jakość materiałów oraz solidne wykonanie gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę użytkowania,
  • szybki czas realizacji oraz terminowosć wykonywania określonych zleceń,
  • kompleksowa realizacja od projektu, aż po montaż wszystkich niezbędnych elementów mebli i armatury.

Dlaczego warto zdecydować się na kuchnie na wymiar?

kuchnie na wymiar, zamówienie śląsk

Nie będzie więc problemu, częstego przy urządzaniu dużych kuchni meblami z sieciowych sklepów meblowych, że od ostatniej szafki do ściany pozostaje przestrzeń zbyt mała, by wstawić tam jeszcze jeden mebel, a zbyt duża, by pozostawała niezauważona. Kuchnie na wymiar gwarantują nam, że wszystko będzie pasowało idealnie, meble kuchenne wykonane według określonego projektu wpasują się w konkretne pomieszczenie. Drugą kwestią jest funkcjonalność, nie ogólnie pojęta, ale dostosowana w pełni do naszych potrzeb. Meble robione na zamówienie, będą miały dokładnie to, czego potrzebujemy w kuchni. Dużo szuflad? Nie ma sprawy. Stojak na wino? Bardzo proszę. W zestawie mebli, które zamówimy, nie będzie elementów, z którymi nie wiemy za bardzo, co zrobić – wszystko będzie w pełni skrojone pod nasze potrzeby. Warto też pamiętać o kwestiach związanych z estetyką. Zamawiając kuchnie na wymiar, to my decydujemy zarówno o tym, czy meble będą w nowoczesnym czy tradycyjnym stylu, jak też o tym, w jakim będą kolorze, jaką będą miały fakturę, a nawet o tym, jakie będą miały uchwyty.

Podstawowe zalety kuchni na wymiar

  • Możliwość dopasowania materiałów budujących zabudowę meblową,
  • dowolny wybór kolorystyczny bez większych ograniczeń,
  • samodzielne określenie położenia i wielkości określonych szafek, szuflad i innych elementów,
  • idealne dopasowanie do nierówności pomieszczenia i jego ewentualnych przeszkód, wnęk i wypustek.

projektowanie kuchni na śląsku

Kuchnie na wymiar to wyższa jakość i trwałość

Dzięki powyższemu zestawowi korzyści jesteśmy w stanie pozyskać zestaw mebli kuchennych, który rzeczywiście będzie odpowiadał naszym wyobrażeniom i marzeniom na temat własnej kuchni, która służyć nam będzie przez wiele lat. I tutaj właśnie dochodzimy do jeszcze jednej kwestii, o której należy wspomnieć omawiając kuchnie na wymiar, a mianowicie: trwałości. Meble ze sklepów sieciowych nierzadko są wykonywane ze słabej jakości materiałów, a taśmowa produkcja nie przyczynia się do polepszenia ich jakości, przez co stanowią one produkty, które po kilku latach użytkowania kwalifikują się do wymiany. Dotyczy to odklejającej się warstwy oklein od płyty meblowej na skutek przedostania się wilgoci lub wody, albo rysujących sie i odkształcających blatów, które zaczynają wyglądać nieestetycznie i wymagają renowacji (jeśli jest to możliwe), albo całkowitej wymiany. Do produkcji mebli na wymiar wykorzystywane są lepsze jakościowo materiały - zawsze można je wybrać i zastosować według włąsnych upodobań, gdyż nie ma żadnych ograniczeń w kwestii jakości. Wykonywane są też one z większą dokładnością, ponieważ ich produkcja nie odbywa się na szeroką skalę. Dzięki temu wykonywane na zamówienie meble są doskonałą opcją także dla tych, którzy przykładają dużą wagę do jakości i chcą, by raz zaaranżowana kuchnia służyła im przez wiele lat.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani możliwością pełnego wpływu na rodzaj i jakość mebli, które pojawią się ostatecznie w Państwa kuchni, polecamy kontakt z firmą Vena gdzie zostaną przedstawione przykłady naszych realizacji, omwione zostaną sposby realizacji, wygląd współpracy, przestawiony kosztorys i zakres prac. Dzięki takiej wiedzy będą mogli Państwo podjąć ostateczną decyzję czy przedstawione warunki Państwu odpowiadają. Serecznie zapraszamy do naszego studia w Katowicach przy ul Gliwickiej 95.