VENA Kuchnia w Katowicach 4
VENA w Katowicach 5
VENA w Katowicach 1
VENA w Katowicach 3

Meble kuchenne na zamówienie - zamień swoje marzenia w rzeczywistość

meble kuchenne na wymiar katowice

Często zdarza się, że rezygnujemy ze swoich marzeń ponieważ sami stawiamy sobie przeszkody przed ich realizowaniem. Marzeniem każdego właściciela domu czy mieszkania jest piękna, nowoczesna lub stylizowana, estetyczna kuchnia, w której będzie czuł się w końcu dobrze. Studio Vena pragnie pomóc wszystkim osobom, które myślą o nowych meblach kuchennych na zamówienie w realizacji ich marzeń. A te nie są tak odległe jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Wszystko zależy od gruntownego określenia swoich potrzeb, przebadania możliwości i określenie ostatecznego kształtu mebli kuchennych wraz z kosztorysem. W każdym z tych elementów firma Vena służy swoją pomocą i doświadczeniem. Po rozmowie z pracownikami naszej firmy będą Państwo w stanie bardziej świadomie podejmować dalsze decyzje o tym w jakim kierunku pójść i jakich dokonać wyborów związanych z zakupem mebli kuchennych.

meble kuchenne na zamówienie

Vena pomoże w wyborze właściwych rozwiązań dla mebli kuchennych

Decydując się na nową zabudowę mebli kuchennych stajemy przed kilkoma wyborami. Przede wszystkim określamy materiał, z jakiego zostaną wykonane meble oraz fronty meblowe. Należy także wybrać materiał, z którego przygotujemy blat. Wybór materiału blatu kuchennego będzie miał duże znaczenie w kontekście korzystania z kuchni, kwestii wytrzymałościowych, estetycznych itp. Ważnym wyborem jest też określenie kolorystyki kuchni, rodzaju powierzchni frontów jak matowy czy błyszczący. Inną kwestią jest także określenie stylistyki mebli kuchennych na wymiar. Możemy wybrać estetyczną kuchnię nowoczesną o minimalistycznej formie, możemy postawić na kuchnię tradycyjną z ozdobnymi frontami meblowymi, ale także kuchnie stylizowane i luksusowe, które wymagać będą jeszcze większej dbałości o szczegóły i motywy typowe dla danego stylu. Bez przeszkód możemy zaproponować projekt i realizacji takich mebli kuchennych w każdym stylu. przeprowadziliśmy wiele inwestycji i posiadamy odpowiednie doświadczenie do tego, aby na ich bazie kontynuować nasze realizacje i tworzyć nowe, unikatowe kompozycje dla naszych klientów. Pozostałymi wyborami, które będą także wymagały podjęcia decyzji są określenie kształtu kuchni, decyzja o wyspie kuchennej lub blacie zamykającym kuchnie otwarte, o rodzaju pokrycia fartucha kuchennego (tzn. widocznej ściany pomiędzy szafkami dolnymi a wiszącymi, wybór sprzętu AGD i jego umiejscowienie itd. osoby niedoświadczony mogą się w gąszczu wielu problemów pogubić, dlatego tym bardziej zachęcamy do wspólnych rozmów, podczas których zostaną one rozwiązane.

meble kuchenne na zamówienie katowice kuchnie wykonane na zamówienie w katowicach

Etapy przygotowania mebli kuchennych na wymiar

Pięcioma podstawowymi etapami w produkcji nowych mebli na zamówienie są:

  1. Szczegółowa rozmowa z klientem i wybadanie wszystkich jego potrzeb,
  2. Wymiary miejsca gdzie stanie przyszła kuchnia,
  3. Przygotowanie projektu i wizualizacji - następnie naniesienie ewentualnych poprawek i zmian,
  4. Produkcja mebli przez zakład stolarski zgodnie z projektem,
  5. Montaż mebli kuchennych u klienta w wyznaczonym miejscu wraz z instalacją wszystkich urządzeń AGD, włączając w to instalacje niezbędnej armatury i przyłączy.

Tak w uproszczeniu wyglądają kolejne etapy, przez które wspólnie przechodzimy starając się stworzyć nowe dzieło w postaci ładnej, funkcjonalnej kuchni. Projektami i produkcją mebli zajmujemy się w Katowicach gdzie mieści się biuro naszej firmy i działamy na obszarze Śląska. Serdecznie wszystkich zapraszamy do podjęcia nowej współpracy.